درباره ما

      ادینگو از سال ۲۰۱۹، در مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی ایران  با شعار “درخشش آموزش و نوآوری” آغاز به فعالیت کرد و در گذر زمان با تمرکز بر روی آموزش و پژوهش کاربردی توانسته تا از علم برای بهبود سطح کیفی جامعه بهره برد و تا امروز با ارائه خدمات منحصر به فرد توانسته وجوه علمی و مقبولی را نزد اعضای محترم هیئت علمی و دانشجویان داشته باشد. این مرکز در سال ۲۰۲۱ و بنا بر علم روز دنیا خود را از یک مرکز فیزیکی به یک Studio Center تبدیل کرده و فعالیت خود را برمبنای فضای مجازی از سر گرفت.

      لزوم پژوهش و مطالعه علمی امروزه بر همه آشکار است و هم چنین جهانگیری ویروس کرونا بر اهمیت پژوهش علمی کاربردی افزوده است. از طرفی آموزش روش های مطالعه علمی در دنیا امروزی به صورت استادمحور و به دور از روش‌های نوین آموزش می باشد. به همین منظور تیم دفتر رسمی ادینگو در دانشگاه علوم علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران تحت برند EDINGO با بررسی کارگاه ها برگزار شده و تحلیل نقاط ضعف و قدرت آنها، در قالب دانشگاه مجازی اقدام به برنامه ریزی برای برگزاری جامع‌ترین مدرسه پژوهشی خاورمیانه با چاشنی گیمیفیکیشن کرده است.

      امیدواریم در این تجربه فوق العاده و کاربردی همراه ما باشید تا با هم بتونیم مهارت هایی که برای یک محقق موفق شدن لازمه رو یاد بگیریم.